M-Thermal – tepelné čerpadlá

Tepelné čerpadlá sú stále populárnejšou voľbou pre kúrenie domácností. Hlavnou výhodou tepelných čerpadiel je ich schopnosť získavať teplo z okolitého prostredia, čo znamená, že sú oveľa efektívnejšie než klasické kúrenie na fosílne palivá, ktoré využívajú spaľovanie.

Pre viac informácií o tepelených čepadlách navštívte prosím stránku http://www.mthermal.sk

Postupný vývoj chladív.

Jedným z najväčších prínosov tepelných čerpadiel pre kúrenie je ich vysoká účinnosť. Napríklad, vzduch-voda tepelné čerpadlá môžu poskytovať účinnosť až 300% – to znamená, že za každý 1kW energie, ktorú zaplatíte, získate až 3kW tepla.

Tepelné čerpadlá sú tiež veľmi flexibilné a môžu byť použité pre rôzne typy domácností a kúrenia. Napríklad, vzduch-voda tepelné čerpadlá sú vhodné pre malé a stredné domácnosti, zatiaľ čo zem-voda alebo voda-voda tepelné čerpadlá sú lepšie pre väčšie domy alebo komerčné budovy. Okrem toho, tepelné čerpadlá môžu byť kombinované s existujúcimi systémami kúrenia, aby sa zlepšila ich účinnosť a úspora energie.

Vonkajšia jednotka tepelného čerpadla Midea M-Thermal split, alebo ALL IN ONE.

Z hľadiska životného prostredia, tepelné čerpadlá sú oveľa šetrnejšie, pretože využívajú obnoviteľné zdroje energie, ako je vzduch, voda a zem, a nie fosílne palivá, ktoré produkuje emisie CO2 a ďalšie škodlivé emisie.

Nakoniec, tepelné čerpadlá môžu pomôcť znížiť náklady na energie a zlepšiť energetickú efektívnosť domácnosti, čo znamená, že sa môže znížiť množstvo energie, ktoré spotrebujete na kúrenie, a tým aj znižovať vaše náklady na energie.

Z tohto dôvodu odporúčame používanie tepelného čerpadla na kúrenie, ako efektívnejší a ekologickejší spôsob kúrenia.

Cenník a brožúru nájdete v sekcii „Na stiahnutie“

Pre viac informácií o tepelených čepadlách navštívte prosím stránku http://www.mthermal.sk

top